Ja, Ana je "Frankova" iz Kobarida, Matej pa je iz "Majerije"-na Vipavskem.
mamaF - Mojca
Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 03. okt 2008 10:53:03
Tekmovanje
Glih zdaj sem prebrala, da lahko sodelujejo tudi taki, ki radi kuhamo.
to je pa novost. Kaj pravite kakšen izletek nam ne bi škodil.... ![]()
Anamarija, še vedno jo vodi Antonella Clerici in še vedno oziroma vsako leto boljše izgleda.
nolaNola, to pa zato, ker je zaljubljena![]()
![]()
![]()
Ne samo zaljubljena, ampak tudi v pričakovanju svojega prvega otroka!
leny
| leny je napisal/a: |
| Ne samo zaljubljena, ampak tudi v pričakovanju svojega prvega otroka! leny |
Jaz sem pa mislila, da je tako delbela ker vodi tako dobro oddajo. Pa kaj ni že malce v letih za imeti otroka?
Mislim, da jih ima 43 (sem brala v nekem italijanskem časopisu), ima pa zato mladega partnerja, ne?
leny
A vam dela video na RTV?
aknelab
Ne, meni ne dela in to že par dni. Upam, da bodo napako ugotovili in jo kmalu popravili.
daga
Antonella pri svojih 44 skoraj 45 izgleda fenomenalno, prava ženska...nobena kost ji ne štrli ven no ;) rada poje in to pokaže! Zdaj bo pa še mamica, tak človek si pa res zasluži, saj je super fejst deklina!
anamarija sodeluje se lahko že čisto od začetka :) tako se je vse začelo..."normalni" ljudje so se prijavili in vsak v paru z znanim kuharjem imeli dvoboj...kdor je zmagal je dobil 400€ menda...al 1000€ se ne spomnim...zdaj je poleg tega še več različnih delov...ima več učiteljic ki učijo kuhat razne dobrote, ima slaščičarja enkrat tedensko, pa vsako soboto ima tudi Brankota, to je astrolog ki prihaja iz mojih koncev in skupaj kej skuhajo...pa potem je en starejši tečen gospod, ki je obsesioniran s surovinami z italijanskim poreklom
...
ycrna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
