Vesoljni Sloveniji sporočam, da sem danes zjutraj ob tretji uri in pet minut postala prvič babica!
Rodil se je vnuček in to srečo moram podeliti še z vami!
naty
Vesoljni Sloveniji sporočam, da sem danes zjutraj ob tretji uri in pet minut postala prvič babica!
Rodil se je vnuček in to srečo moram podeliti še z vami!
naty
A spet je imela naša
preste vmes. Ta pa res zna delit srečo tudi med nas babice.
in veliko![]()
Čestitke in veliko veselja.
gobica1402![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.