Status študenta - nujno
tema je zaklenjena
Se opravičujem za napačno info glede dela prek študenta. Ko sem še jaz hodila na faks, je veljalo, da pavzerji lahko delajo. Zdaj sem pogledala, če je to še vedno tako, pa očitno od 1.1.2007 več ni.
andreychika
Urejeno, hvala bogu in vsem vam na forumu in članicama, ki sta mi svetovali preko zasebne pošte. Vpisal se bo v prvi letnik srednje šole na Ljudski univerzi, program za odrasle. Še enkrat vsem najlepša hvala za pomoč.
Lejla13
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Število sporočil: 22, prikazujem sporočila od 21 do 22
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.