Jaz pa svoje ne znam prilepit mam jo pa tukajle
žigolino
Sporočilo je spremenil(a) žigolino dne 27. sep 2008 20:37:01
Dvonadstropna torta
[url=http://www.Slikomat.com/slika/3173277.htm]
[/url]
žigolino
[/url]
žigolino Uspelo je!!!!!!!!
žigolino
Roncolino,vse čestitke tudi tebi,men se najbolj te marjetice dopadejo na tortah.
žigolino
Žigolino, in zakaj vsega tega ne narediš v enem postu? Samo en klik v zgornejm vogalu na svinčnik in bi bilo....
MM,seveda sem...pa spodaj karton.Da bo ziher :D
Roncolino
Osvežujem temo-prvič se lotevam peke dvonadstropne torte in me zanima kaj dam med spodnjo in zgornjo torto v smislu "lepila"? V spodnjo nameravam napičiti slamice za boljšo stabilnost, potem pa ne vem ali dam zgonjo torto direktno na biskvit spodnje. Ali je v redu če spodnjo premažem s pariško kremo, potem pa položim zgornjo torto? Ali potrebujem masleno kremo, če ja kako jo naredim?
Viva Meier
| Viva Meier je napisal/a: |
| Osvežujem temo-prvič se lotevam peke dvonadstropne torte in me zanima kaj dam med spodnjo in zgornjo torto v smislu "lepila"? V spodnjo nameravam napičiti slamice za boljšo stabilnost, potem pa ne vem ali dam zgonjo torto direktno na biskvit spodnje. Ali je v redu če spodnjo premažem s pariško kremo, potem pa položim zgornjo torto? Ali potrebujem masleno kremo, če ja kako jo naredim? Viva Meier |
Kolikor vem, se tičina ne mara s smetano...
itak pa nisem še na nivoju tičine, za danes bo dvonadstropna, oblečena v pariško, pa še kaj po navdihu
Hvala za odgovoro
Viva Meier
| Viva Meier je napisal/a: |
| Kolikor vem, se tičina ne mara s smetano... |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
