Kuhala sem štruklje v alu foliji in folija je postala čisto črna štruklji pa imajo tak kovinski okus. A je to normalno????????????
buba11
Kuhala sem štruklje v alu foliji in folija je postala čisto črna štruklji pa imajo tak kovinski okus. A je to normalno????????????
buba11
Uporabljam peki papir, ki ga prej malo namočim, da je bolj prožen.
staraKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.