Hiv pozitivni

neznan uporabnik

tema odprta - 13. sep 2008 21:56 | ogledi: 1.859 | odgovori: 9

mi smo razgledana sodobna družba,pravimo : čeprav smo mali,smo lahko najboljši.pa kljub temu,da vemo da se hiv ne prenaša z dotikom,če za nekoga izvemo,da je pozitiven ga takoj izločimo,pa ni nujno da pripada rizični skupini,so tudi naklučja. kaj pa vi mislite o tem.pa lep pozdrav

*****

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

13. sep 2008 22:02

O wran51.

Res ne moreš brez kulinarike?

Nekajkrat si že odšel za vedno, če se ne motim....

 

MM

neznan uporabnik

13. sep 2008 22:24

medvedka sem po duši in srcu kuhar,čeprav sem strojnik,delam pa nekaj čisto drugega. *****

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

13. sep 2008 22:28

mm,

saj bo šel, samo še tole o HIV pozitivnih vpraša, no...

jasna

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. sep 2008 23:22

WRAN51 je napisal/a:
mi smo razgledana sodobna družba,pravimo : čeprav smo mali,smo lahko najboljši.pa kljub temu,da vemo da se hiv ne prenaša z dotikom,če za nekoga izvemo,da je pozitiven ga takoj izločimo,pa ni nujno da pripada rizični skupini,so tudi naklučja. kaj pa vi mislite o tem.pa lep pozdrav


*****
WRAN51, govoriš v prvi osebi množine. Kdo poleg tebe je torej tisti, ki izločuje? Kdo ste ti "mi"? Gre spet za provokacijo????? Premisli. mamaF - Mojca

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

14. sep 2008 0:05

Zdi se mi, da bi rad razvnel duhove, a mislim, da jih tokrat ne boš. Prevečkrat si že izzival, spregledali smo te. daga

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

14. sep 2008 9:14

Zame so vsi ,smo vsi ljudje,pa naj bo že kakor koli.Ker delam v takšnem poklicu ,kjer imam vsakodnevno opravka z ljudmi,me sploh ne moti ,kakšen je,kaj dela in kakšne bolezni ima ,konec koncev pa tudi,saj ne moremo biti vsi enaki ,vsi zdravi in vsi prav"usmerjeni"!Zavedam se ,da smo vsi samo ljudje in da moramo biti strpni drug do drugega,prijazni ,najdit kakšno lepo besedo in kanček dobre volje do drugih!Torej podarimo danes lepo besedo ,nasmeh,kanček dobre volje ,pa bo današnji deževen dan prav lep ,za vse nas!

Lepo in radi se imejte ,tebi wran51,pa en pozdrav ,en nasmeh ,pa srečno danes in jutri..........in vse dni!

marjeta10

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

14. sep 2008 10:52

kaj je mišljeno s tem: razgledana sodobna družina.

Se to nanaša na finance, poglede na ostalo rajo ali na kulinariko????

Če je definicija razgledane sodobne družine, potem je sprejemanje tistih, ki imajo tovrsten problem z zdravjem že določen.

Titta

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. sep 2008 11:31

Nisem še nikogar spoznala, za katerega bi vedela, da je HIV pozitiven, tak da it iz izkušnje ne morem govorit, mislim pa, da ga ne bi kar izločila. Tudi hepatitis se prenaša, pa sem se vseeno dobivala s prijatlejico, ko ga je imela. Ne bi mu pa ravno umetnega dihanja brez maske dajala in bi pazila, če bi morala kaj hudo ranjenega obvezovat... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti