Srečno, oli kahn!
grr... jest pa zvočnikov nimam v službi!!!! Bom pa doma poslušala!
Ampak vsake zgodbe je v življenju na žalost enkrat konec.......
zima13
član od 20069217 sporočil
MamaF, za tole si zaslužiš novo frizuro in nove čevlje!

Vendelina jr.
sem gledala včeraj (in danes zjutraj ponovitev) poročila na RTL-u.
In zdaj bo "počival"
Sem pa mislila, da ima kakšno leto več...
Pa spet je skupaj s svojo bivšo ženo...
klavdija
član od 20083340 sporočil
| Vendelina jr. je napisal/a: |
MamaF, za tole si zaslužiš novo frizuro in nove čevlje!
Vendelina jr. |
Hvala, se bom držala namiga


!
mamaF - Mojca
O šit šit...jaz pa v službi tole gledat.. pa fuzbal mi načelno čist dol visi. Ampak tole pa resnično seka na polno. Hvala.
Pa Paulu so očitno gebis popravl, zgleda bistveno bolje, kot je na British Idolu.
Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Število sporočil: 15, prikazujem sporočila od 11 do 15
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.