J




Hvala, Vendy, si mi polepsala dan...in obenem spomnila da se moram narocit k moji "vaski frizerki"...spominjam na pticje strasilo...
Pozdrav v prestolnico!
Lp lucka

Jabolka v srajčki
| ZAČETNICA je napisal/a: |
| Vendy imaš ti kakšno bolj izdatno kremo? Ker tudi vsaka krema za telo ni ok po moje. Najbrž mora biti bolj gosta tvarina ali se motim? Skratka je za probat. Začetnica |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Jabolka v srajčki

Ajdov kruh z orehi