Vem da je malo nenavadna tema, ampak bom vseeno vprašala.Zanima me če se katera Korošica vpisala v ta program ali pa se namerava. Zanima me tudi če ima katera izkušnje s tem programom in kako poteka
Hvala
Kajka
Vem da je malo nenavadna tema, ampak bom vseeno vprašala.Zanima me če se katera Korošica vpisala v ta program ali pa se namerava. Zanima me tudi če ima katera izkušnje s tem programom in kako poteka
Hvala
Kajka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Burito palačinke z lososom

Pečen riž z zelenjavo