Vgradne omare

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

1. sep 2008 13:50

govorim iz glave a mislim, da je 369 x 238 x 70 cm. Sestavljena je iz 4 delov od katerih ima en obešalnik (višji) in police, drugi police, tretji 6 predalov in zgoraj obešalnik za srajce (nižji), četrti pa ima 5 manjših predalov in zgoraj police. po sredini vrat je mat steklo.

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

5. nov 2009 19:52

Vsi ki ste iz štajerskega konca in potrebujete vgradno omaro-vam toplo priporočam salon Akron, ki je blizu novega Harvey Normana v Celju. Svetovalec g. Dejan je izredno prijazen in strokoven. Najde rešitev tudi če že misliš da zaradi tvojih krivih sten in čudnih mer ne boš mogel imeti vgradne omare. Naj povem še to, da so me v HN skušali prepričati, da so v salonu omare dražje, kar se je izkazalo za neresnično. Celoten postopek nakupa je bil profesionalno izpeljan. Monterji so prišli ob dogovorjeni uri, postavili omaro in pospravili za seboj. Marsikdo bi si jih lahko vzel za vzgled. syu

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

6. nov 2009 20:40

Jaz pa predlagam omare podjetja Valko (Črni Kal). Narejene po meri, cena ugodna, zelo kvaliteten material. Ko sem primerjala z omarami iz Akrona, je razlika očitna. Po večini vsi uporabljajo tanko iverko, zato je tudi cena nižja, pa nekvalitetna vodila, ki se hitro razmajajo. Pri Valkotu tega ni. Jaz jo imam v spalnici in v garderobi-tako nadstandardnih dimenzij, steklena barvana vrata in ogledalo in sem zelo zadovoljna. Na internetu sicer ni kaj dosti videt, pa vseeno: http://www.valko.si cukrpekrca

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

6. nov 2009 22:20

Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z vgradnimi omarami podjetja Pohištvoforma? Ker so cene vgradnih omar kar visoke, res ne bi rada kupila mačka v žaklju... Lep večer in hvala za morebitna mnenja! micogica Sporočilo je spremenil(a) micogica dne 07.nov 2009 10:53

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

7. nov 2009 9:37

Spoštovana Cukerpekarca Moram se oglasiti. Imam vgradno omaro Akron staro 15 let. Nobenih razmajanih vodil po toliko letih ni. Ravno zato sem se ponovno odločila za Akron. Vsi proizvajalci uporabljajo iverko, vodila pa nabavljajo pri uvozniku Ramplus. Akron, ki pa je prvi v Sloveniji začel z izdelavo vgradnih omar, pa uporablja Alu okovje, ki ga tudi sam proizvaja. Zaradi naštetega sem se ponovno odločila za Akron. Pa brez zamere in lep pozdrav P.s. Važno, da sva obe zadovoljni. syu

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

7. nov 2009 11:16

micogica je napisal/a:
Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z vgradnimi omarami podjetja Pohištvoforma? Ker so cene vgradnih omar kar visoke, res ne bi rada kupila mačka v žaklju... Lep večer in hvala za morebitna mnenja! micogica Sporočilo je spremenil(a) micogica dne 07.nov 2009 10:53
Res nihče ne pozna? micogica

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

7. nov 2009 14:36

pred dobrim letom sem odprla to temo in se nato odločila za omare pohištva forma in sem z vsem zadovoljna. ninky

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

7. nov 2009 16:52

Ninky, hvala, ker si se oglasila, odločitev bo takoj lažja. Saj vem da so pri vsakem nakupu plusi in minusi, kljub temu pa je mnenje nekoga, ki je stvar že preizkusil, zlata vredno. Zanima me še, če je bila končna cena veliko višja od predračuna? micogica

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

7. nov 2009 20:07

Končna cena je bila točno taka, kot predračun, ki so mi ga naredili v trgovini. ninky

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti