Jaz se tudi orientiram po merah iz knjige sestre Nikoline. Pa so že velikokrat padale pripombe, češ, da bo premalo. Vendar je bilo na koncu še vedno za vse dovolj :)
Jejža

Piščančja juha s tortelini
patka, seveda ni napak, saj si navedla vir. Tako je treba!
| tarčica je napisal/a: |
| Patka najlepša hvala, bom pa kar nehala pisat, da ne bo več slovničnih napak,ker nekatere to očitno zelo moti. Še enkrat hvala lepa! tarčica |
| Anomis je napisal/a: |
| Se skregave sred štacune, jst pa izpadem kot največja škrtulja.... Lep pozdravček, S. |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Piščančja juha s tortelini

Dušeno rdeče zelje