Pozdravljeni, potreboval bi nekakšen verz oz. voščilo, ampak v stilu smešnega da se ob branju nasmeješ, upam da mi lahko kdo pomaga.
Hvala!
GregorN
Pozdravljeni, potreboval bi nekakšen verz oz. voščilo, ampak v stilu smešnega da se ob branju nasmeješ, upam da mi lahko kdo pomaga.
Hvala!
GregorN
maja![]()
![]()
![]()
| marelica je napisal/a: |
maja[ploskanje][ploskanje][ploskanje] marelica |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.