Prevoz na rab

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

tema odprta - 24. jul 2008 12:52 | ogledi: 11.894 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Kolegica v službi bi rada jutri potovala na RAB, pa nima prevoza.Mogoče gre kdo iz Celje ali bljižnje okolice po 12 uri in bi jo lahko vzel s seboj.Nima nič prtljage(to je vzel že mož, ki je odšel že prej)in je pripravljena plačati cestnino na Hrvaškem.

Hvala in lep pozdrav!

Romanad

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

24. jul 2008 13:41

Živjo Sicer ne bom točno odgovorila na vprašanje, ampak če vaša kolegica ne dobi prevoza, je idealna avtobusna linija... Najprej do Reke, potem na Rab. Preizkušeno. Lp, Mateja Mateja

doga  

član od: 4.1.2008

sporočila: 11

24. jul 2008 14:52

Če kolegica ne bo dobila prevoza, lahko ponovi mojo potovalno izkušnjo izpred nekaj let. Noseča v 5 mesecu, s 6 letnim otrokom in kovčkom na kolesih sem se odpravila na Rab. Lj - Reka vlak, na Reki sem kupila karto za katamaran, na Rabu pa na lokalni avtobus do rezervirane destinacije. Ni mi bilo hudega, pustolovščina pa je bila tudi za mojega 6 letnika. Doga doga

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

2. apr 2015 20:09

Kulinarika vedno pomaga. 

Iščem, nekoga ki se bo vračal v mesecu aprilu iz Bosne (okolica Bihaća). 

Iščem možnost, da bi pripeljal moja dva sorodnika v Slovenijo. 

Kontaktiramo na zasebni pošti. 

 

Lep pozdrav Zlatka

m.schafe

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti