letos smo se odločili da bi šli radi na dopust v neum v penzion hotel adria. Če je že kdo bil v tem hotelu ali pa v neumu bi želel slišat važe mnenje
potrč
letos smo se odločili da bi šli radi na dopust v neum v penzion hotel adria. Če je že kdo bil v tem hotelu ali pa v neumu bi želel slišat važe mnenje
potrč
| patty je napisal/a: |
| Ela, na tele stopnice sem pa že malo pozabila....se vidi, slabo hitro pozabiš. patty |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.