Na vas se obračam s prošnjo, če ima kdo eno Big Bangovo nalepko (na njej je narisan znak za odstotek) odveč in bi mi jo lahko poslal. V zameno lahko pošljem DM-ove nalepke (SPAR-ove pa se menda tak ne zbirajo več).![]()
Klea
Na vas se obračam s prošnjo, če ima kdo eno Big Bangovo nalepko (na njej je narisan znak za odstotek) odveč in bi mi jo lahko poslal. V zameno lahko pošljem DM-ove nalepke (SPAR-ove pa se menda tak ne zbirajo več).![]()
Klea
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.