Mogoče katera ve, kje bi dobila vreče, v katere daš kose garderobe in izsesaš zrak, da zavzamejo manj prostora.
Vem, da so jih imeli v Lidlu in Hoferju , a jih sedaj ne najdem.
Prosim za pomoč.
Lep deževni dan želim! To pa je poletje, kaj?
daga
Mogoče katera ve, kje bi dobila vreče, v katere daš kose garderobe in izsesaš zrak, da zavzamejo manj prostora.
Vem, da so jih imeli v Lidlu in Hoferju , a jih sedaj ne najdem.
Prosim za pomoč.
Lep deževni dan želim! To pa je poletje, kaj?
daga
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.