Prosim za nasvete, kako je če v tujini (Hrvaška, Avstrija) plačuješ z NLB plačilno kartico (navadna bančna kartica). Vem, da je možno, a ne najdem podatka o proviziji.
Najlepša hvala!
Patty
patty
Prosim za nasvete, kako je če v tujini (Hrvaška, Avstrija) plačuješ z NLB plačilno kartico (navadna bančna kartica). Vem, da je možno, a ne najdem podatka o proviziji.
Najlepša hvala!
Patty
patty
Jaz vse kar se da plačujem z kartico, saj je menjalniški tečaj + provizija ugodneje, kot če bi npr. kupila hr. kune. Za dvig gotovine pa visa elektron.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.