Zanima me, kje se da dobro jesti na otoku Krku - severni del - Malinska, Omišalj...
Ker če ne bom raje kuhala.
Marija
Aljo
Zanima me, kje se da dobro jesti na otoku Krku - severni del - Malinska, Omišalj...
Ker če ne bom raje kuhala.
Marija
Aljo
Dobrodošla med nami, Aljo!
Verjetno bo odziv na tvoje vprašanje večji, če boš dodala kakšen "prosim" ali pa "hvala za odgovor" in pa mogoče celo "lep dan vam želim", take stvari spadajo zraven.
jasna
Tudi jaz priporočam Galijo v mestu Krku,čista desetka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.