Izraz "break a leg" zelo dobro poznam in se ga uporablja točno tako, kot je opisala katka lopatka.
jessy6

Sendviči iz ajdovih rogljičkov
Tudi jaz to potrjujem! Izraz se uporablja, kot je rekla Katka Lopatka. Sem tudi sama doživela to, ko sem bila v ZDA, in so mi zaželeli srečo z "break a leg", hvalabogu sem vedela že iz filmov, za kaj se gre... : )
lidkaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Sendviči iz ajdovih rogljičkov

Casarecce iz čičerike z bučo, porom, brokolijem, šetrajem, parmezanom in olivami