Hojla,
nabavili smo kamero, zdaj bi pa malo montirala. Se dobi kakšen fin program na netu: montiranje odsekov filma, dodajanje slik in zvoka?
Se zahvaljujem za vaše izkušnje!
K.Mici
kuharica Mici
Hojla,
nabavili smo kamero, zdaj bi pa malo montirala. Se dobi kakšen fin program na netu: montiranje odsekov filma, dodajanje slik in zvoka?
Se zahvaljujem za vaše izkušnje!
K.Mici
kuharica Mici
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Korenčkova juha

Svinjska ribica