Rolanje

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

2. jul 2008 18:24

Pa saj se itak ni vredno ukvarjat s takimi neumnostmi. Vsaj jaz se več ne bom... Bi bilo pa lepo, če bi se malo potrudili tudi tukaj na forumu, čeprav se ne poznamo. Lahko se pa gremo tudi po kavbojsko, če je bolj prav! pero

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

3. jul 2008 10:25

Odvisno, koliko rolaš in koliko ješ. Ko sem rolala dva kroga okrog Blejskega jezera, sem pokurila kar nekaj kalorij... In jih hitro nadoknadila s kremšnitami...

jasna

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

3. jul 2008 10:57

Če veliko rolaš imaš potem res tako hudo rit.Me pa zanima,če je imel naš trener na rolanju ravno zaradi rolanja tak fejst six pack. Sem pa jaz v zadnjih 3 tednih shujšala 2 kile,odkar hodim vslužbo in sem 7ur ves čas na nogah in tekam gor in dol po trgovini.Če bo šlo tako naprej še dve meseca se mi bo pa še kako smejalo Roncolino

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

3. jul 2008 12:37

srcektorta jaz sem jedla normalno, pač zjutraj bolj malo ker sem ponavadi spala :P, za kosilo normalno porcijo (kar se je pač dalo, ker poleti vseeno ne paše jest neke težke jedi), zvečer pa ponavadi sadje ker za drugo ni bilo časa ker smo ven hodli ;) vsak dan po kosilu sem šla s kolesom ali rolerji do morja (5km v eno stran recimo) tam sem plavala celo popoldne in se dosti sončila ;) in potem nazaj domov spet s kolesom/rolerji. tri leta nisem imela problemov s težo...po treh letih sem zaradi zdravil pridobila težo :( zdaj je pa tako težko shujšat, ampak se ne dam! ko me mine viroza bom začela spet hujšat na isti način, zdravil pa na srečo ne bom več jemala. ycrna

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

3. jul 2008 15:25

Prepričana sem, da vsaka rekreacija (seveda redna, najmanj trikrat na teden) pomaga predvsem oblikovati telo, potem pa tudi kak kilogram (pre)več definitivno lepše izgleda! Kar se hujšanja tiče, pa iz lastnih izkušenj vem, da na začetku gre res kak kilogram dol, vendar po nekaj mesecih (in letih) tudi zaradi rednega gibanja ne hujšaš več - podobno kot pri shujševalnih dietah, ko se telo navadi "šparati", je tudi stradanje zaman! sonci

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

3. jul 2008 15:53

Sonci, to pa ni res. Vsa pamet leži v dejstvu, da je treba pokurit več kalorij, kot jih poješ.

Tisti kilogram, ki gre na začetku dol, pa itak vsi poznamo - odvečna voda, pa malo bolj prazen želodec, pa je takoj kila na tehtnici manj. Samo da ni realna...

jasna

zivahen  

član od: 12.5.2010

sporočila: 11

17. jun 2010 11:10

Rolarji pomagajo prav gotovo pri oblikovanju telesa, predvsem spodnjega dela. Je pa res da moramo biti aktivni saj 3 x na teden po najmanj 40 minut in imeti tempo takšen da imamo pulz cca. 140 oz. še bolje je da ga dvigamo in spuščamo. Sicer sem bolj za tek, vendar sestri sem napisal program za vadbo s pomočjo rolarjev. Poslal sem jo v trgovino Itak Šport po nove rolerje, da ji fantje ki obvladajo svoj posel najbolje svetujejo pri izbiri. Ko je imela rolarje sva pa začela, napisala program in začela je vadbo. Noge in zadnjo plat je utrdila in zmanjšala obseg s pomočjo aktivne vadbe, ter fat burnerjev, ter pravilne prehrane (kolikor se je uspela držati). Tko, da vse se da, če se hoče. zivahen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti