Pozdravljeni!
Ali je katera na kulinariki iz okolice Maribora in dela dobre in lepe torte.
Potrebovala bi jo za krst v začetku avgusta.
Pišite mi na ZS.![]()
L.p.
funuk11
Pozdravljeni!
Ali je katera na kulinariki iz okolice Maribora in dela dobre in lepe torte.
Potrebovala bi jo za krst v začetku avgusta.
Pišite mi na ZS.![]()
L.p.
funuk11
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.