Tudi jaz bi potrebovala OMV-jeve nalepke, ker bi rada dobila žogo.
Malčica

Njoke s feta sirom, bučkami in pečenim pršutom Anton
Danes gredo 4 ovojnice na naslove, ki ste mi jih sporčili na ZS.
Trenutno je ponudba preklicana.![]()
Jaz imam 15 OMV nalepk viška ,vendar so že nalepljene.Pišite na ZS.
lp
marjeta10Imam še nekaj šparovih nalepk viška. Javite se, kdo jih potrebuje!
KyaraKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Njoke s feta sirom, bučkami in pečenim pršutom Anton

Mini čokoladni hlebčki