Za državni praznik bi z družino šli na drugi konec Slovenije. Obiskali bi Žičko kartuzijo in seveda najstarejšo slovensko gostilno Gastuž. Kaj menite, kaj svetujete tisti, ki poznate te kraje?
BIANCA
Za državni praznik bi z družino šli na drugi konec Slovenije. Obiskali bi Žičko kartuzijo in seveda najstarejšo slovensko gostilno Gastuž. Kaj menite, kaj svetujete tisti, ki poznate te kraje?
BIANCA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Špageti s paradižnikovo omako in baziliko

Kakijeva nevesta