Žolč in kamni

MAPER  

član od: 17.9.2007

sporočila: 83

tema odprta - 15. jun 2008 18:03 | ogledi: 1.445 | odgovori: 4

Mož je bil pred kratkim operiran laparoskopsko, ker je imel žolčne kamne. Ker pa je operacija tako rutinska in greš domov že drugi dan, do zdravnika, ki je izvajal operacijo, pa velikokrat sploh ne prideš, imaš pa še kup vprašanj, me zanima, če katera ve, zakaj moraš imeti po operaciji tako strogo dieto, pa čeprav kamnov nimaš več? Povsod piše o poteku operacije, po operativnem posegu pa ne najdem odgovorov. Hvala za odgovore in lep pozdrav!

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

15. jun 2008 19:08

mene pa zanima,kje je bil operiran in koliko časa je čakal na datum,lahko tudi na zs,čeprav mogoče pride tudi komu prav,ker meni se to že kar malo vleče,.... anaeva

MAPER  

član od: 17.9.2007

sporočila: 83

15. jun 2008 19:38

Na operacijo je čakal dober mesec, (na pregled je šel 11. aprila, v bolnico pa je bil sprejet 4. junija, 5. junija je bil operiran, 7. je bil že doma). Bil je v bolnici Slovenj Gradec. Mislim pa, da je čakalna doba malo odvisna tudi od bolečin pacientov.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

15. jun 2008 20:00

Jaz sem čakala 10 mesecev na operacijo,pa sem imela kar nekaj napadov vmes.Rekli so mi ,da naj se 14 dni merkam pri hrani,potem pa naj začnem po malem vse jesti.Niso pa rekli ,da moram ravno na kako dieto.Spraševala pa nisem zakaj na j se pazim,sem pač vzela to kot"zdravo za gotovo",čeprav je zdravnik prišel do mene in mi vse razložil. lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti