Siol tv, t-2

rdeča  

član od: 2.9.2006

sporočila: 32

14. jun 2008 22:57

Imamo T-2 in smo super zadovoljni. Po novem imamo tudi HBO - brez doplačila! rdeča

dixi  

član od: 30.11.2005

sporočila: 208

15. jun 2008 17:42

Mene pa zanima, če ima kdo Amis in kako je zadovoljen. dixi

Peca  

član od: 31.12.2004

sporočila: 38

15. jun 2008 19:50

Tudi mi imamo T-2 in za HBO imam doplačilo, 8evrov na mesec. Me zanima, zakaj rdeča nima za HBo pri T-2 doplačila? Lep pozdrav. Peca

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

15. jun 2008 20:18

Mi smo imeli na prejšnjem naslovu siol tv in moram reči KATASTROFA, sedaj ko smo se selili imamo siol samo še internet, tv lastovka iz Krvavca, smo sedaj zelo zadovoljni. S siol tv-jem je bil pa res en sam križ, takoj ko so nas priklopili smo imeli zelo dolgo probleme, res pa so bili to začetki siol tv-ja pri nas.Kockast program, izpadi programa, veliko večerov ko programa sploh nisva mogla gledat, kot v starih časih , ko še ni bilo barv ampak pri naju tudi bele ni bilo, samo črna ha,ha. Menda da je sedaj drugače Pri lastovki imamo pa HBO in še HBO komedije, sam drugi je brez podnapisov andreja č.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

15. jun 2008 20:35

Andreja č. pri vseh ponudnikih je jakost in kakovost signala odvisna baje tudi od tega, koliko si oddaljen od centrale. Morda je bil tudi to vzrok. To se je namreč dogajalo tudi moji mami in šele čez čas so ji to povedali...saj pri naročilu ti ne. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

15. jun 2008 20:50

Mi imamo sedaj Amis in smo zelo zadovoljni. Poleg odličnega sprejema imamo na voljo tudi 5oo minut brezpačnih pogovorov v stacionarnem omrežju, pa še brez ćasovne vezeve. Prej smo imeli T-2 pa smo imeli kar precejše težave, zaradi odaljenosti od centrale. tadeja 13

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

15. jun 2008 20:54

Dixi,mi imamo amis pa moram reči da nisem ravno najbolj navdušena ampak ker kaj drugega ne moremo imeti sem tudi s tem pač zadovoljna.Problem je v tem da imamo prepočasen internet(vsaj zame,ker sem v službi navajena hitrejšega) če plačamo do 10Mb to ne pomeni da bo to 10,lahko je 5,3,6.. pa niso baje krivi oni ampak je to odvisno od stanja infrastrukture in oddaljenosti od centralne postaje.Moram pa napisati še to,da se vedno hitro odzovejo in se trudijo odpraviti napake.Z izbiro TV programov smo zadovoljni ATNES

dixi  

član od: 30.11.2005

sporočila: 208

15. jun 2008 21:25

Mislim, da se bomo odločili za Amis. Svetovalka je dejala, da glede na oddaljenost od centrale, pri nas ne bi smelo biti problemov. Vsekakor pa raje izvem za informacije od uporabnikov. dixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti