Simona, bodi še naprej taka kot si, s kančkom porednosti v sebi.
Lepo praznovanje in VSE NAJBOLJŠE!
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Bučni pire iz rumene buče
Simonca ![]()
![]()
![]()
Vse najboljše ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vse naj naj ![]()
![]()
Ja, Simonca
na vsako stran, pa še en
za tvoj dan.
Joj kako lepo, da ste se spomnili
Seveda praznujem, kolikor se le da. Mogoče ne tako kot bi morala, ker imam naslednji teden malo bolj pomembno zadevo pred seboj (zagovor diplome) in si tega na žalost ne morem privoščiti. Bo pa naslednji vikend (upam vsaj) razlog za dvojno praznovanje. Držite pesti!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Bučni pire iz rumene buče

Svaljki s čemaževim pestom