Šolska torbica

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

13. jun 2008 21:48

Ni za kaj ... Tudi pri nas smo v fazi pred vstopom prvega otroka v šolo, zato sem spotoma našla tudi to. Saj ne vem kdo bolj uživa pri urejanju reči za šolo (mama ali sin) veverica

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

13. jun 2008 22:25

Kot da bi našo opisovala, jade. Tudi ona bi imela torbo za v šolo od winxic. Drugače imamo pa tudi pri nas bodočo prvošolko. Ali je treba knjige že zdaj kupit? In če ni skrivnost koliko si plačala zanje? darčika

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

13. jun 2008 22:32

Ni jih treba kupit, a v juniju je v dzs-je še nek popust; mislim, da 5 %. Če pa se spomnim svojih šolskih let, je pa nekaj knjig včasih tudi zmanjkalo??!! No, sedaj najbrž ni več tako. Pri nas smo s spiskom knjig, ki jih sin potrebuje, dobili tudi dve ponudbi, da knjige lahko naročimo po pošti ali internetu. Praktično. Najbrž bomo pri drugem in tretjem že tako postopali, tokrat, s prvim, pa sva šla skupaj v knjigarno. Krivično Cena pa je zagotovo odvisna od šole, saj imajo različni učitelji različne zahteve oziroma uporabljajo različne delovne zvezke. veverica

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

13. jun 2008 22:42

Bom še jaz povedala nekaj na to temo, sedaj sem že utrjena, tudi mi imamo prvošolko, na sestanku so nam rekli, da potrebujejo tako torbo da bo trda, stabilna....

Naj raje bi ji dala torbo njene sestrice, uporabljala jo je 3 leta, vandar je lepo ohranjena, pa mi kar nekako duša ne da, da bi otroka prikrajšala za ta občutek, da je to res nekaj posebnega, ko bo šla v šolo,vsa nova in

....

Mogoče nasvet ali pa tudi ne, torbe so nekatere zelo drage, tako, da menim, da je škoda zapraviti veliko denarja zanjo, saj je otroka potrebno spremljati v šolo in iz šole in jo v prvem razredu niti ne nosi sam.

Glede na iskušnje pri mojih otrocih, pa je bilo potrebno približno od tretjega razreda naprej, vedno kupovati nove torbe, so že našli kakšen izgovor zakaj ni več dobra, tako, da bom za torbe lahko  še zapravila veliko denarja in bom nazačetku malo bol šparovna.

Sedaj pa spremljam reklame, ki prihajajo, katera je cenejša.

sladkajmo se

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

13. jun 2008 22:47

jade, sam ne hčerki pokazat tega kataloga, ki ga je prilepila veverica

 

 

MM

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

13. jun 2008 23:28

jaz nebi svojemu otroku kupila takšne torbice, no razen če bi se na tla metala od žalosti...saj bo po winxicah prišel kak nov lik in bo potem cel rompompom ker "winxice pa ja niso več moderne in jaz ne bom nosila winxic"...tako je bilo pri mojih sošolkah se spomnim, tako da po moje raje kupit še vedno lepo "fensi" ampak vseeno tako "nevtralno" torbico... ycrna

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. jun 2008 8:44

Jo bom probala nahecat, da vzameve kakšno drugo torbico, ker bog ve kaj bo čez pol leta moderno.

Ma jaz sem takoj šla kupit knjige, ko sem dobila seznam, da ne bom potem poleti letala okoli za njimi. Kupila sem v dzs, ker je to itak edina knjigarna pri nas, pa sem bila še prijetno presenečena, me je prodajalka vprašala, če imam pika kartico )res se mi valja nekje po torebi, mi jo je mama naročila še ene sto let nazaj= . Dobila sem ve zaren ene, ki jo dobijo drug teden.

Poslušamo govorimo plešemo 1,2,3 del , igraje in zares v svet matematičnih čudes 3 zvezki in računanje je igra, plačala sem 54 evrov, popusta je bilo skoraj 3 evre. Imajo popust 5 procentov na šolske knjige in 20 procentov na šolske potrebščine )to se pa še pozna=, tako, da bom še ostalo kupila tukaj samo hči moram vzeti s sabo.

 

jade

Jurca  

član od: 24.1.2008

sporočila: 23

14. jun 2008 9:57

Priporočam http://www.kopija-nova.si/zzaaa.php res niso poceni, a jo otrok lahko nosi celo prvo triletje. Preizkušeno zdrži. Ima tudi garancijo. Je trda, da se v njej stvari ne mečkajo, ima več notranjih predalov, da lahko ločimo copate od zvezkov, je dovolj velika, da lahko vanjo spravimo tudi mapo (pri mnogih torbah je prav to problem) naramnice so široke, oblazinjene, dobro nastavljive, hrbtišče je oblazinjeno, zračno, torba pa je ob vsem tem peresno lahka, tako da nima otroček ze prazne dovolj za nest, kaj še... Motivi pa so tudi prisrčni, torba mora otroku biti všeč, ne dedku in babici med pravljičnimi junaki so tudi nekateri večni. Jurca

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

14. jun 2008 11:35

jade si naredila prav da si takoj šla v nabavo knjig, ker se bo kasneje nakopičilo kupcev pa ne bo dovolj knjig in potem moraš 3x v knjigarno...:) ycrna

neznan uporabnik

14. jun 2008 13:27

priporočam torbo na koleščke...sestra ki je 6 razred, nosi domov tako težko torbo skoraj 5-6 kg težko ponavadi... lovebeyba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti