drugače pa če kdo rabi res vredu žogo za odbojko z katero je res užitek igrati, saj je iz neoprena in zelo mehka amak še vedno odbojkarska žoga. dobi se v hoferju za 8€ in res igrati odbojko je res veliko bolše in neboleče.
lp
lovebeyba
Nalepke omv
Ja, saj vem, tistih 300 evrov bi itak pustila tam za bencin -z žogo ali brez.
Samo žalostno mi je gledati navdušene mulčke, ki zvesto zbirajo te nalepkice še pri nonah in sosedah, potem pa ponosno prinesejo domov žogo, pa ni kaj dolgo veselja....hitro jok.
Mi smo imeli kar srečo, večini okoliških otrok je nogometna žoga počila v par dneh...
mamaF - Mojca
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
