Kje se jih pa da videt? Se opravičujem za nevednost, me pa daje radovednost...
čokoSvatbene torte made by pitončica & stana.r
V kulinaričnem foto-albumu: poročna torta
Lp
O, hvala!
Zelo lepo, prefinjeno, nič kičasto...
čoko ycrna,v drugih frzavah to maso poznajo pod drugim imenom,ce bi v Italij prasevala zanjo bi te debelo gledali(massa bianca),pa tudi cenijo je ne, prav tako v Avstriji in tudi v Nemciji ne.V Angliji mordamalo bolj.Nas je pa napadel pravi ticinizem

Ali kdo ve,odkod ime? Ima kaj veze s svicarskim mestom Ticino?
Pitoncica, enkratne,zelo elegante torte!
kozamurnik
Pa tisti lulček izgleda tako pristni...
No po pravici povedano so vse torte zelo lepe, edino tista puška mi ni všeč na birmanski torti.
Začetnica
jah puška marsikomu ni bila všeč, ampak tako je bilo naročilo .....
in ko negdo naroči nekaj za denar, mu ne nasprotujemo :)
lp
Pitončica Ja saj to pa verjamem ja... Sicer zato pa smo tako zanimivi, ker so nam tako različne stvari všeč!
Začetnica
Čestitke obema..., lepših še nisem videla!!


Lp, Karmen
Karmen V.
A vse to pecivo je pekla pitončica??? Joj kje sem bila jaz... ![]()
kozamurnik vem vem da je to massa bianca...ceprav je nisem se nikoli opazila v italijanskih slascicarnah :) marcipan ja ampak ticino ne :)
ycrna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
