Domači piškoti

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

9. sep 2008 19:51

Pomojem mu nimajo kaj škoditi, sicer mu ga pa daj malo za poizkusiti, pa boš videla , če bo reakcija. lp

peter

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. sep 2008 19:53

Moje mnenje: je še precej premajhen za polnozrnato moko in podobno. V taki moki je mnogo balastnih snovi, ki bi lahko, sploh ob pemajhnem vnosu tekočine naredili hude probleme s prebavo. (Izkušenj nimam, nekaj pa vem o prebavi....)

rimljanka - zasebno mnenje

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

9. sep 2008 20:02

Se popolnoma strinjam z rimljanko  Sem in tja kak Plazma piškotek mu ne bo škodval, le previdna bodi, da se mu ne zaleti.

kobra 1

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

9. sep 2008 21:13

Prav te ajdove lunce sem jaz spekla našemu, ko je imel kake 8-9 mesecev. Po okusu so mu bili očitno všeč in s prebavo ni imel težav, vendar so to zelo trdi piškoti, za odrasle fini, hrustljavi, otroci z dvema do štirimi zobki pa jih težko jejo, ker se v ustih ne razmočijo hitro nimajo pa kočnikov, da bi jih mleli. Naš je potem en piškot glodal po pol ure, jaz pa sem se bala, da odlomi prevelik košček in se mu kje zaleti. Tako da sem potem z njimi počakala. Ko bo imel več kot šest zob. Po mojem - če hočeš kaj domačega in zdravega mu raje speci dober biskvit brez maščobei in z domačimi jajci. Pa LP ines

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

9. sep 2008 22:11

Hvala za odgovore.Bom raje res malo še počakala.Sicer nisem imela namena piškota dati direktno otroku v roke ker ima že 4 popolnoma izraščene zobke in odgrizne kot kakšen odrasel človek, žvečiti pa še ne zna in sem preveč panika, da bi mu dala kar v roke.

lp

mizarka

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

10. sep 2008 9:23

Te piškotke sem delala mojemu vnuku  zaradi alergije na jajca in mleko in so res precej trdi. Je bil pa Aljaž takrat najbrž malce starejši. Mogoče bi malo priredila recept za prvič : namesto pirine daj moko T 850, namesto temne ajdove, pa svetlo ajdovo, pa mogoče malo žličko vinskega kamna ali pecilnega( bodo bolj rahli). Itak je piškotek le za kak medobrok zamašit. Aljažu so ti piškotki kljub trdoti zelo všeč.

Aki

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

10. sep 2008 10:17

Aki hvala, sem hotela nekaj takega , veliko pečem, vendar nisem še taka kuharica, da bi se sama upala popravljati recepte. Bom poskusila in poročam.

hvala

mizarka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti