Zelišča v lončkih

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

21. maj 2008 19:41

rada Jem, svetujem ti, da kupiš seme "trajne rukole", ki je pravzaprav le njen sorodnik, pa, vsaj zame, veliko boljši in pa - trajen.

To jje dvorednik, tule sem že pisala o njem, pa še fotke so. Seme se dobi v trgovinah, italijansjkega porekla. če ga ne dobiš, mi piši na ZS, pa se zmeniva. Rastlina hitro raste in jo boš imela v enem zabojčku zadosti za sportno rabo. Imam dve rastlini od lani, na toplem je ob hiši in jo vsak teden porežem.

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1363

rimljanka - zasebno mnenje

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

22. maj 2008 0:24

Hvala za info, dekleta, super ste. Rimljanka, tole divjo rukolo je pa lani imela na vrtu moja babi in je res dobra. Zaenkrat bom počakala, da vidim, kako se bo obnesla ta, ki jo že imam, potem bom pa poskusila najti še trajno. Še vedno ne vem, kako naj posejem novo rundo. Samo "posolim", ali moram seme zakopati? RadaJem

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

22. maj 2008 1:01

Malo je že dobro zasuti z zemljo, jaz to na vrtu kar z železnimi grabljami malo potolčem, da se sene premeša z zgornjo plastjo zemlje. V koritu pa narahlo posuj z zemljo, pa bo1 mamaF - Mojca

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

22. maj 2008 11:40

Hvala, mamaF. Bom poročala. RadaJem

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

1. jun 2008 14:28

Pomagajte, prosim. Kako naj režem rukolo? S škarjami? Ali jo moram razredčiti (puliti) ali je rezanje dovolj? RadaJem

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

1. jun 2008 15:12

Mene pa zanima, katero zemljo uporabite za svojo "balkonsko zelenjavo"? Tista za rože ni dobra, v park ali gozd pa ne morem glih it rabutat, kaj? Irena

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

1. jun 2008 15:38

Jaz imam humovit, mojim rastlinicam zelo paše. Zadnjič sem za foro vrgla v teglc nekaj pešk od lubenice, pa so mi še ta vzklila :) Nikoli nisem bila za rože, ampak kmetovanje na okenski polici mi pa fajn uspeva, hehehe. RadaJem

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

3. jun 2008 12:30

RadaJem je napisal/a:
Pomagajte, prosim. Kako naj režem rukolo? S škarjami? Ali jo moram razredčiti (puliti) ali je rezanje dovolj? RadaJem
Rukole nikakor ne puli! Reži jo s škarjicami ali ostrim nožkom, enako kot solato berivko. Čez par dni boš lahko danes porezano rukolo rezala še enkrat, ker hitro poganja. mamaF - Mojca

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

3. jun 2008 15:28

MamaF, hvala, sem jo rezala že vmes 2x, odlična je. Pa res zelo hitro požene nove liste. Tako sem vesela, da mi ni treba več kupovati rukole (mimogrede, zakaj, za vraga, je v trgovinah tako draga, saj ja raste kot plevel!?) Tudi ostala zelišča mi zelo lepo uspevajo. Lani sem imela na baziliki nekaj zelenih gosenic, letos me zaenkrat še pustijo pri miru. Bojim se edino toče, saj se že nekaj dni pripravlja. Če bo začelo padati, bom pokrila s kakšnim prospektom ali časopisom, pa bo za silo. RadaJem

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti