Kako bi vi ustekleničili bezgov sirup

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. maj 2008 21:42

Levstik, pa daj še kaj drugega napiši, malo prej, ni treba enega leta čakat! Atina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. maj 2008 22:03

Z lipo, robinijo in še čim se da narediti enake sirupe, vsak ima svoj poseben okus..................

rimljanka - zasebno mnenje

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

9. maj 2008 22:36

Hvala za odgove bom poskusila. Rimljanka, a mi lahko ti pojasniš kakšna je razlika med meliso in meto? Hvala. lp, pinka

Levstik  

član od: 9.5.2008

sporočila: 14

10. maj 2008 0:20

Atina, sigurno bom, sem komaj zacel kuhat, se veliko se je treba naucit in to danes je blo komaj moje prvo sporocilo ;) Tej forumi od kulinarike so pa prav spica, tudi community (ljudje gor) je/so super. :) Sem naredu ze veliko receptov, in tisti ki so bolje ocenjeni eden za drugim ratajo ne mores verjet:) Kremsnite od t-baby so zadnjic v prvo super uspele, rumove tudi, raffaello isto .. res da to morda niso neki tezki recepti, a vseeno dobis veliko veselja in energije za "packat" naprej;) Lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti