Kenwodov aparat za sladoled in strojček za vakumiranje status

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

18. maj 2008 12:57

golubić je napisal/a:
Hvala katka lopatka,lepo izgleda.Kapaciteta posode je 520ml,ali imajo aparati z večjo kapaciteto?Jaz imam GELATIERA KT10,kupila sem ga pred nekaj leti v šparu,samo da ga nisem ne vem koliko uporabljala.Naredim sladoled in ko je nas 5 ga pride premalo.Delam po tistih receptih "V visoki kozici počasi zavrite mleko.Rumenjake močno zmešajte s sladkorjem.Mešajte in počasi dodajte mleko in smetano.Vse skupaj pretresite v visoko kozico in mešajte tako dolgo dokler se na žlici ustvari za kožico tanka plast.Pazite da vam ne zavre,saj bi se sestavine ponovno druga od druge ločile.Odstavite kozico z ognja,pustite da se ohladi in dodajte vanilijevo aromo.Stresite celotno količino zmesi v napravo za pripravo sladoleda."Če bi po tem receptu lahko naredila 3 litre sladoleda bi bilo v redu samo kaj ko je posoda majhna in lahko dela samo 30 min-piše v navodilih,drugače se bo pregrela.Pa še zmeraj jo imam v skrinji!! golubić
Zdej sem prebrala kaj sem prej napisala-kako sem se pritoževala da imam majhno posodo-pa moja posoda je velikanka glede na neckermanov.LP. golubić

bella_no1  

član od: 9.4.2005

sporočila: 18

19. maj 2008 17:46

http://veleblagovnica.com/product_info.php?cPath=42&pro kaj pa tale apart? ga ima kdo? posoda je 1l velika ne? Me zmoti tistih 600g... Pa mislite da se dobi še dodatna posoda? Kaj naj bi pomenilo tole: "aparat sam akumulira nizke temperature" bella_no1 Sporočilo je spremenil(a) bella_no1 dne 19. maj 2008 17:48:20

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

19. maj 2008 18:27

bella, tudi sama sem se zanimala za ta aparat. Ko sem ga hotela naročiti, so mi povedali, da ga nimajo na zalogi. Tako da...premisli. Lp,

jana1

bella_no1  

član od: 9.4.2005

sporočila: 18

19. maj 2008 19:49

jana1 je napisal/a:

bella, tudi sama sem se zanimala za ta aparat. Ko sem ga hotela naročiti, so mi povedali, da ga nimajo na zalogi. Tako da...premisli. Lp,

jana1
Saj sem še na parih straneh opazila, da ga prodajajo... Ampak me bolj zanimajo izkušnje z njim ter kaj pomeni da sam akumulira nizke temperature. bella_no1

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

20. maj 2008 1:55

Bella, kje pa si zasledila te aparate? V Sloveniji ali kje na tujem? Hvala za odgovor. lp

jana1

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

20. maj 2008 10:14

Ojla, me je kdo pogrešal?;)* Po dolgem času se spet oglasim: ker sem ravno danes videla točno tak sladoledarček od Elte v reklami za Leclerca - stane pa 13 evrov - tak da se ti bolj splača tam kupit dva - pride ceneje kot tu en z dvema posodama;) Ga grem namreč kupit za prijateljico:) Meni je namreč en tak poceni s posodo za zmrzovanje čisto ok delal - seveda pa je tisti, ki sam zmrzuje druga kategorija - predvsem zato, ker lahko dela en sladoled za drugim:) *za tiste, ki ne vejo o čem govorim: sem ena s sladoledi obsedena članica;), ki se trenutno ukvarja predvsem z eno malo bodočo sladoledožerko;) Veri

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

20. maj 2008 10:29

Seveda smo te pogrešali Veri In mislim, da večina ve, o čem govoriš Ko se govori o sladoledu, se nejprej spomnim nase, potem pa takoj nate

Lep dan in veliko se smejte

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

20. maj 2008 11:10

 Veri! Si se le vrnila! Kaj pogrešale - ena velika luknja je ratala. Sploh pri strojčkih, sdladoledih, testeninah ... še kaj bi se našlo. Lepo prosim, prosi Rojno, da te včasih spusti do računalnika obema, pa še za ata enega

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti