Marabu

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

28. apr 2008 20:41

E, točno nekaj takega, le da je perje malce bolj drobno. Pravzaprav sem na isti strani našla marabu: http://shop.karneval.com/Boas-Federn/Marabu1?XTCsid=v7 Čisto spodaj je bel. Tale cena je pa uaaaauuuuuu!!!! Dosedaj sem ga izbrskala v Salsi - trgovini za ples; 1,5m = 105€ in v Mariboru, kjer je 2m = 43,20€. Ko sem natančno izmerila obleko, sem pa ugotovila, da ga potrebujem 2,70m. Karkoli je ceneje me dvigne do nebes! Če boš malce pogledala, bom zelooooo hvaležna! Issi Sporočilo je spremenil(a) Issi dne 28. apr 2008 20:43:09

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

28. apr 2008 20:53

Venturini je napisal/a:

Poglej v plesni trgovini Salsa, ki se nahaja pri modni hiši na Nazorjevi. Tam imajo vse.

Delovni čas od 10-19 v soboto od 11-14.

Telefon 01/241 40 79

 

Lp Saša

Mir in dobro!
Enrat sem iz napisanega razbrala, da je Venturini sestra znane plesalke Katarine Venturini (upam, da imam prav). Če pa te ona ni poslala na pravi naslov...pol pa... Mijan

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

28. apr 2008 21:08

Saj sem zgoraj napisala da me je poslala na pravi naslov, ampak; 1,5m = 105€!!! Druga varianta je v neki novi trgovini, ki se 5.5. odpira v MB, lastnica je neka gospa iz Brazilije, cena pa 2m = 43,20€. Much better! Tretja varianta pa trgovina v LJ, kjer je 1,5m = 76€ Preklicala pa sem danes pol Slovenije. Poročne salone, grosiste z raznimi materiali za poročne, maturantske in podobne obleke, šiviljstva,... ... ... malokje so sploh vedeli kaj iščem, pošiljali so me eden do drugega. Popolnoma razočarana sem bila pa nad šiviljskim salonom v Škofji loki (ne bom delala reklame z imenom), kjer so točno vedeli kaj iščem in povedali, da ga imajo, ampak mi ga ne prodajo če ne dam izdelat obleke k njim. Kje ga dobavljajo, pa tudi niso želeli povedati. Saj razumem, da je posel posel, ampak vseeno sem bila razočarana. Hči bo imela še birmo, valeto, maturantski ples in verjetno poroko - k njim gotovo ne bom dala delat obleke. Ta trenutek pač iščem ta marabu in če bi mi ga prodali, bi si jih zelo zelo zapomnila po ustrežljivosti in fleksibilnosti in se verjetno spomnila na njih ko bi potrebovala slavnostno obleko. Malo sem zašla; skratka, če ga kje dobim kaj ceneje bom seveda vesela, če ne, pa pride v poštev MB. Issi

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1692

29. apr 2008 16:55

Mijan, res je, da sem sestra od Katarine V. zato sem tudi napisala številko od trgovine Salsa. Katarina že dolgo več ne pleše standardnih plesov, (sedaj sploh ne tekmuje več) da bi lahko imela doma kakšen kos marabu-ja. Bom pa tu napisala še telefonsko od Saše Pust, ki šiva plesne obleke...mogoče bo ona bolj ustrežljiva, vsaj upam.

Saša Pust

Zadobrovška 88

Ljubljana Polje

01/5291 061

CBM@CBM.SI

 

Veliko sreče, Saša

Mir in dobro!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti