Loni pravkar prispela domov, super rojstni dan, vreme se je naredilo, družba fajn, tako da hvala vsem, ki ste se spomnili name. In na Katko Lopatko.
Loni Makaroni
Fini mini Bamboloni
Loni pravkar prispela domov, super rojstni dan, vreme se je naredilo, družba fajn, tako da hvala vsem, ki ste se spomnili name. In na Katko Lopatko.
Loni MakaroniVse najboljše !![]()
Loni tudi tebi vse najboljše, čeprav malo z zamudo... se nisem nič nahajala okrog računalnika, pa nisem opazila, da tudi ti praznuješ. Vseeno lepo praznuj in ostani fejst punca (veš zakaj sem to rekla? Bolj kot te berem, bolj se mi zdi, da sva si strašno podobni. Zato pa vem, da si fejst
- no ja, malo heca, saj veš, dobro blago se samo hvali
) ![]()
***amy***![]()
![]()
![]()
![]()
LP
cervusKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Fini mini Bamboloni

Rižek s piščancem in zelenjavo