najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

11. maj 2008 9:53

Aja Stana danes bom pojedla še tvoje baklave... Škoda, da nisi bližje bi skupaj degustirale. Dobiš pa tudi slikico svojega deleža.

jade

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

11. maj 2008 10:07

Halo družba, pa ne da sem prvi objavil album s srečanja??

Bojan Administrator

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

11. maj 2008 10:10

Bojan, kje si ga pa lahko ogledamo??? blažkaa

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

11. maj 2008 10:14

Ja tale vikend je bil res fantastičen. Najprej sem v petek spoznala unicorn, malce pokramljala in se precej nasmejala V soboto pa na piknik. Res je bilo enkratno. Spoznala sem večino ljudi, s katerimi imam "opravka" na kulinariki. Res mi je odlično, da lahko tem "vzdevkom" dodam obraze. Le jade je prišla prepozno. Nekaj slikic s piknika sem dodala v moj albu. Poiščite jih na tem linku : http://www.moj-album.com/vstopnica/h4jrxgib2 Obljubim, da bodo kmalu v kulinaričnem albumčku Lp E.

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

11. maj 2008 10:20

ja blažkaa, na portalu KulSlo je spodaj desno objavljenih zadnjih pet albumov...sicer pa, ko se nabere malo več albumov, bova z Jernejem naredila podstran fotoalbumov.

Bojan Administrator

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

11. maj 2008 10:23

Hvala Bojan blažkaa

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. maj 2008 11:53

Speljati tako srečanje ni enostavno, da je potekalo tako brezhibno kot včerejšnje, zatorej vse pohvale!

Hvala Jerneju in vsem, ki so mu pomagali, pohvala vsem udeležencem za prinešene dobrote, pohvala Ežoju za odične baklave, Ežoj, takih še nisem jedla, se ne zezam.

Hvala sinčkuod Atine za rožico.

Skratka želeli smo ponivetev Pekla? Mislim, da se nam je želja izpolnila.

 

 

P.s Jaz pa vas že takooo pogrešam

 

 

Anamarija

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

11. maj 2008 12:05

Tudi z moje strani iskrena hvala organizatorjem in vsem, ki ste naredili to druženje na Kopitniku tako prijetno in nepozabno.

Kar nekajkrat sem  se morala zagovarjati glede obljubljene kitare. Stvar je pa taka:

1. kitara JE bila

2. kitarist JE bil

    Do muzikalične izvedbe pa ni prišlo zaradi :

1. Preveč pregrešno dobre hrane, ki jo je moral kitarist " poizkusiti "

2. Kitarist je omagal pod pezo poizkušene hrane in  za debelo uro obležal pod bližnjo smreko .

3. Po blaženem prebujenju  je bilo nujno potrebno poizkusiti še večino hrane, ki se je nabrala v  času

    njegove duhovne odsotnosti.

Verjemite da je  kitarista po vseh teh obilnih degustacijah  volja do muziciranja popolnoma minila .

V prihodnje bo potrebno vrstni red spremeniti !

 Bilo je super  in  še enkrat hvala vsem ! V neizmerno veselje mi je  bilo spoznati toliko prijaznih in prijetnih ljudi.

Lepo nedeljo vsem !

saniteta

Sporočilo je spremenil(a) SANITETA dne 11. maj 2008 12:07:16

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. maj 2008 12:27

Saniteta ne skrbi, jaz sem imel tudi 8 CD-jev z glasbo, pa nisem prišel do tega, da bi jih "zarolal". Važno da si izpolnila obljubo. Kitara je bila, kitarist je bil. Drugega pa tako nisi obljubila, hehe.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti