Ej pa jaz non stop tle visim, pa še nisem vidla tega foruma!


No jaz te tudi rada gledam po televiziji in imamo vsi radi tvojo oddajo. Ko delam kej novega moj ta mali vedno vprašam, da če je to recept od Damjana


no lih ki sem že tle, bi rada vprašala, da zakaj, ko pečem potico in čeprav jo dobro zvijem in prebodem na več mestih do dna, zakaj se mi ob strani vseeno malo razpre. kot pri kruhu, ki če ga ne zarežeš na vrhu dovolj, se pol odpre.
No sem prav vesela, da si se še tle oglasil. Mi smo tudi primorci, preseljeni v notranjsko že skoraj pet let. Čudovito je slišat Primorščino še na Tv, da ni semo,....
Lep pozdrav Damjan!
Katarina K
http://katarinak.moj-album.com/