Če je katera že bila v Legolandu v Nemčiji bi prosila za podatke glede nastanitve oz. rezervacije. Hvala za informacije in lep pozdrav.
korosica
Če je katera že bila v Legolandu v Nemčiji bi prosila za podatke glede nastanitve oz. rezervacije. Hvala za informacije in lep pozdrav.
korosica
tudi mi nameravamo v kratkem tja...ali pa morda na Dansko, kjer je še večji...
www.legoland.de/">http://www.legoland.de/Static/FlashDetection/?referer=http%3A//www.legoland.de/
lp veverica cak
Kje pa je sploh v Nemčiji Legoland? Mi ne odpira njihove uradne strani, pa ne najdem.
AtinaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.