A se kaj poslužujete spletne trgovine? Kako se obnese? Predvsem me zanima, kako se držijo časa dostave in kako je s kakovostjo sadja in zelenjave, glede na to, da ti oni izberejo...
čoko
A se kaj poslužujete spletne trgovine? Kako se obnese? Predvsem me zanima, kako se držijo časa dostave in kako je s kakovostjo sadja in zelenjave, glede na to, da ti oni izberejo...
čoko
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.