Lep dan vsem tistim ki ste se udeležili koncerta in vsem tistim ki ste ga zamudi.Je bil še kdo med vami na koncertu?Meni je bilo super,pa vam?
solatkica
Lep dan vsem tistim ki ste se udeležili koncerta in vsem tistim ki ste ga zamudi.Je bil še kdo med vami na koncertu?Meni je bilo super,pa vam?
solatkica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.