Zakaj pa bi bila za diabetike rastlinska smetana boljša od živalske? Kolikor vem, je prav nagravžno sladka......
Torta za diabetika
Ja, rimljanka, res je. Sem kupila rastlinsko, pa ima dodanega kar precej sladkorja (ne sladil). Tako da sem kar alpsko uporabila in jo sladkala z agavinim sirupom.
Meni so rekli, da ni ravno najbolje, da neredim torto s smetano in naj je uporabim čim manj.
Bolj pomembno je, KOLIKO te torte bo pojedel diabetik in kako bo odvečne kalorije porabil.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
