Abc kvačkanje

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

1. jul 2013 8:35

hvala tudi branki171, na srečo se mi je oglasila ena članica in jo danes kupim od nje

 

hvala,

 

priv

priv

TincaP  

član od: 8.1.2015

sporočila: 1

8. jan 2015 9:06

Oj!

Jaz bi pa zelo rada imela knjigo ABC pletenja v pdf obliki. Zelo lepo bi prosila za njo, če jo katera ima, bi bila zelo vesela, če mi jo pošlje na mail: tina.piskar@gmail.com

 

LP Tina

TincaP

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

10. jan 2015 15:06

Kje in kdaj pa je v MB boljšji sejem?

 

_tisa_

dixi  

član od: 30.11.2005

sporočila: 208

10. jan 2015 18:31

Vsako nedeljo pred industrijsko cono Tezno.

 

 

dixi

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

17. jan 2015 20:05

Pozdravljeni, bi kar tukaj vprašala, in poskusla rešit problem.Ali ima mogoče katera od vas ostanek bombažne temno modre barve( TVORNICA KONCA ZAGREB  BOJA IN PARTIJA 5069   4)ZA PLETILKE OD 3__4 mm.To je bilo kupljeno še kot made in Yugoslavija in kljub iskanju mi ne uspe najti take bombažne preje.Če katera ne rabi in bi prodala , bi jo z veseljem odkupila vsaj 3 klopke, če je pa več pa nič ne de.

zaja

mlg  

član od: 27.9.2009

sporočila: 67

19. jan 2015 14:40

http://picasaweb.google.com/solnishko1.com/VjazanieKryuch

To je povezava na pikasi za knjigo ABC Kvačkanje, samo je knjiga v tujem jeziku. Če vas jezik ne moti, si jo potegnite dol, ker ne vem koliko časa bo na pikasi dostopna, tam vsake toliko zapre lastnik album in potem ne vidiš več slik.Je pa vse ponazorjeno s slikami, tako da je lahko delati , sploh ne rabiš brati teksta.

Če sem komu pomagala, super, če pa želite imeti knjigo fiksno v roki, potem bo pa teška, ker tisti, ki jo ima, je ne želi prodati, čeprav že zna kvačkati (med temi sem tudi jaz).

mlg

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

19. jan 2015 23:31

  če pa želite imeti knjigo fiksno v roki, potem bo pa teška, ker tisti, ki jo ima, je ne želi prodati, čeprav že zna kvačkati

mlg, tale trditev pa ne drži povsem. Sem bila v nedeljeo ponovo na bolšjem trgu ob Ljubljanici in sem videla kar nekaj knjig ABC kvačkanja in ABC pletenja, prav tako tudi v antikvariatu ob Ljubljanici. Za ceno pa ne vem. Sicer pa tudi jaz teh dveh knjig ne prodam, čepra znam kvačkati n plesti. Sem prav pred nekaj dnevi spet pokukala vanju, saj sem ravno v fazi pletenja copatk, kapice in odejejice za prihajajočo princesko.

kača

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

28. jan 2015 8:13

Včeraj sem na okenski izložbi v ljubljanskem antikvariatu Bukvarna (malo naprej od Prešernovega trga, na desni strani Ljubljanice) opazila dva izvoda te knjige, če koga (še) zanima.

 

Sprememba: Verjetno gre za isti antikvariat, kot ga je priporočila kača.

Life is war against boredom~




Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 28. 2015 08:15

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

31. jan 2015 23:10

MiriBon je napisal/a:

Včeraj sem na okenski izložbi v ljubljanskem antikvariatu Bukvarna (malo naprej od Prešernovega trga, na desni strani Ljubljanice) opazila dva izvoda te knjige, če koga (še) zanima.

 

Sprememba: Verjetno gre za isti antikvariat, kot ga je priporočila kača.

Life is war against boredom~






Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 28. 2015 08:15

Najraje imam takle odgovor. Hvala v imenu Zaje. 

F r i n a

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

1. feb 2015 10:15

ABC kvačkanje, sem ravnokar zasledila na Bolhi! Če koga zanima naj si pogleda, mislim, da sta celo dva ponudnika.

Lep nedeljski dan vsem skupaj!

 

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti