Vodice

GE0022  

član od: 29.8.2007

sporočila: 1

tema odprta - 3. apr 2008 23:19 | ogledi: 7.176 | odgovori: 8

Ste že dopustovali v Vodicah? Izkušnje, nasveti...dobrodošli

GE0022

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. apr 2008 10:18

Vodice so malo misto, ki poleti postane zelo bučno zaradi mase turistov in veselih noči za mladino. Če spadaš v to kategorijo, ti je okej. Če ne spadaš čisto v to kategorijo, si dogovori za najem čolnička in se vozi kopat na bližnje otočke pred Vodicami - tam je fino. Vendelina jr.

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

4. apr 2008 15:13

Rebecca pomoje je imela Vandelina kar prav,ko je mislila tista na Hrvaškem.Drugače je naglaseno. leni1

neznan uporabnik

4. apr 2008 15:31

sicer sem v Vodicah bila le eno noč ampak sem jih dovolj spoznala tako da lahko rečem da je v poletnih mesecih precej gužve ter veliko vrveža. tako da se po večerih veliko dogaja. lovebeyba

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

4. apr 2008 16:09

Lansko leto smo dopustovali v Vodicah. Ko sem se odpravljala tja mi je nekdo rekel, da je tam "kar dober turistični utrip". Kaj naj bi to pomenilo takrat nisem vedela. Sedaj vem. Gužva na vsakem koraku, naj bo podnevi ali ponoči! Rada se vozim s kolesom. Kakšno kolo neki - še rinit ga nisem mogla, kaj šele da bi se vozila. Na plaži - če nisi tam do devete ure pozabi na svoj prostorček pod soncem. Pogrešala sem kitajsko restavracijo. Ko prideš v trgovino in po slovensko poveš, kaj želiš ti nazaj odgovorijo v angleščini. Restavracije samo takšne, kjer strežejo večina mesno hrano - o kakšni vsaj približno zdravi hrani se jim še sanja ne. Jaz sem za bolj umirjene variante, torje Vodice adijo in nikoli več. helgula

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

4. apr 2008 19:09

Mi smo se lani vrnili po štirih letih v Vodice v glavni sezoni. Res je ogromno ljudi povsod, vendar pa si svojo senco lahko najdeš (odvisno, kje si). Mi smo bili privat tik ob hotelu Punta. Avto smo "zakurblali" šele, ko smo šli domov, saj je vse na dosegu roke. Mi smo v Vodicah res z vsem zadovoljni, angleško so govorili le turisti, jaz striktno govorim le slovensko - brez problemov. V restavracije pa ne hodimo, tako da o tem ne vem nič.Gotovo se vrnemo, samo ob koncu sezone. Se že veselimo! londonska rezina

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

4. apr 2008 20:12

V Vodicah sem sicer preživela eno samo noč, ampak ne bi šla tam na tedenski dopust. Gneča je bila res velika in vse je zelo urejeno. Za moj okus preveč. Na plaži je bila na vaskem koraku glasba, ponudba hrane, trampolini, ... Komur je to všeč bo zagotovo zadovoljen. Me je pa navdušil Jazz festival, ki ga vsako leto prirejajo. Povabijo odlične skupine. Naletela sem ravno na Zdenko Kovačiček in moram priznati, da je bilo nepozabno. magnolija

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

30. jun 2011 14:27

A mogoče kdo ve -priporoča apartma blizu plaže za 4 osebe.V Vodicah seveda.

Hvala

mesni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti