Vrtne jagode plezalke

slavcek  

član od: 19.3.2008

sporočila: 39

7. apr 2008 14:07

Tudi jaz sem enkrat kupila jagode od bakker-ja in to plezalke, pa mi tudi niso in niso hotele splezat. So pa lepo rodile na tleh. slavcek

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

5. jul 2008 22:25

mijamarija je napisal/a:
Hojla!
V nedeljski prilogi sem prebrala ponudbo- vrtne jagode plezalke.Ali ima mogoče kdo izmed vas te jagode? Letos bi pomladila vrt z jagodičjem pa me zanima malo več o jagodah.Te jagode prodaja Ideal servis Maribor je pa kataloška prodaja.Mi lahko pomagate s svojimi izkušnjami če že imate te jagode.
Želim vam lep sončni dan!

mijamarija
sem jih naročila tisto najcenejšo varianto iz samega firbca posadila sem jih v veliko cvetlično posodo naredila mrežo iz bambusa in jagode res rastejo kot koprive,velike so skoraj 8ocm so malce trše in niso nevem kako sladke,bolj mesnate jih je pa zaenkrat veliko,porabijo veliko vode kako bo pa čez zimo bomo pa videli spomladi anaeva

mamapega  

član od: 6.3.2012

sporočila: 1

20. sep 2012 11:41

od Ideala smo kupili tudi mi jagode, ki grozno rodijo......ha ha ha nič ne rodijo.... upoštevali smo reklamacijo, obljubili so da nam denar vrnejo, smo pa ostali le pri obljubah. Večkrat smo jim na mail pisali, zaman.

Šola za naprej !

mamapega

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

20. sep 2012 14:03

Tudi jaz sem naročila te jagode par let nazaj. Živele so točno 3 mesece - le toliko, da so par listkov naredile in potem pa-pa. In letos mi je mama podarila viseče od Bakkerja. Nekaj malega plodov je bilo, potem se je pa vse posušilo. In ne, nisem pozabila zalivati :) Nikoli več

 

roznik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti