Že nekaj dni me boli pod levo lopatico ob premikanju ali ležanju.....prosim za nasvete.....
mišika
Že nekaj dni me boli pod levo lopatico ob premikanju ali ležanju.....prosim za nasvete.....
mišika
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.