http://www.bambino.si/?d=clanek&id=429&natisni=1
Tule piše nekaj več, pa navodila so zraven, če si daleč od zdravnika.
mamamia
mamamia
Velik problem
Mirne živčke.ne mislit nato pa gredo stvari svojo pot.Meni je bilo slabo samo dvakrat v vsej nosečnosti in sicer enkrat pri treh mesecih,ko sem se vozila z busom iz Španije in pa potem enkrat v bolnici.Sem mogla en teden samo ležat,ker sem zbolela za globoko vensko trombozo in tudi nog nisem smela dati dol iz postelje.Sila neprijejetno je bilo vse skupi,najhujše pa so injekcije po končani infuziji.Dajala sem si jih sama trikrat na dan.Včasih si mislim,da bi raje bruhala nekaj časa kot pa to.
chappy
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
