Ima mogoče kdo viška kakšno nelepko iz Lidla? Za 90 sekund brezplačnega nakupa...
http://www.lidl.si/slo/home.nsf/pages/c.service.
Se priporočam...
lp Bojana
Ima mogoče kdo viška kakšno nelepko iz Lidla? Za 90 sekund brezplačnega nakupa...
http://www.lidl.si/slo/home.nsf/pages/c.service.
Se priporočam...
lp Bojana
Kaj res nihče nima nobene viška?
lp Bojana
Bojanam,poglej na zs!
lp
marjeta10Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.