Dejstvo je, da mi ga je moz kupil, ker sem stalno tezila zaradi kulinarike, zdaj me pa zanima, ce ga kdo ima in kako je zadovoljen.
lp Vesna
Dejstvo je, da mi ga je moz kupil, ker sem stalno tezila zaradi kulinarike, zdaj me pa zanima, ce ga kdo ima in kako je zadovoljen.
lp Vesna
Za več informacij: http://eeepc.asus.com/global/news03052008.htm
Jaz osebno nisem navdušen nad zadevami, ki imajo Microsoft serijsko vgrajen ...
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.