Pravkar sem poskušala natisniti recept, pa mi tudi po več poskusih ni uspelo. Glava recepta je v redu, Pri navedbi sestavin pa piše Microsoft VBScript runtime Fehler"800a005e".
Mogoče ve kdo, kaj je narobe?
lp,
robida
Pravkar sem poskušala natisniti recept, pa mi tudi po več poskusih ni uspelo. Glava recepta je v redu, Pri navedbi sestavin pa piše Microsoft VBScript runtime Fehler"800a005e".
Mogoče ve kdo, kaj je narobe?
lp,
robida
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.